Oklejanie Samochodów

Mamy przyjemność zaoferować najwyższej jakości produkt w postaci jednobarwnej – czysto estetycznej, lub pełnokolorowej stylizacji nadwozia samochodu – wykorzystywanej jako tuning optyczny dla odbiorców prywatnych lub jako grafika reklamowa dla przedsiębiorców. Obecna technologia pozwala na swobodne kreowanie wizerunku auta i pełną personalizację pojazdu według gustów właściciela. Folie do zmiany koloru auta pozwalają również ujednolicić flotę samochodów firmowych lub rozszerzyć paletę kolorów dostępnych w salonie przy zakupie nowego auta.

Oklejenie samochodu daje nam kompletnie nowy wizerunek samochodu, bez konieczności kupna nowego auta. Profesjonalnie wykonana zmiana koloru jest niewidoczna dla osoby oglądającej samochód z zewnątrz.  Jest ona zawijana do środka karoserii, tak aby krawędzie były również niewidoczne, a jednocześnie zabezpieczone przed odklejaniem się pod wpływem czynników zewnętrznych. Na życzenie możemy okleić również wnęki drzwi, co pomoże całkowicie zniwelować oryginalny kolor auta. Bardzo ważna kwestia to fakt, że proces zmiany koloru auta jest w pełni odwracalny – co oznacza że w każdym momencie (np. przy sprzedaży) możemy wrócić do oryginalnego lakieru. Oklejenie folią skutecznie zabezpiecza lakier przed blaknięciem i normalnym zużyciem co powoduje, że często zdjęcie folii ukazuje nowy błyszczący lakier – a to z pewnością zwiększa wartość przy sprzedaży. Istotne jest też to, że foliowanie samochodów jest tańsze niż profesjonalne lakierowanie całego nadwozia w celu zmiany koloru karoserii, unika się także podejrzeń o wypadkową przeszłość auta w momencie jego sprzedaży, gdybyśmy zdecydowali się jednak lakierować nadwozie.

W celu uzyskania konkretnej wyceny dla Twojego auta prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie zapytania na adres mailowy. Z przyjemnością przygotujemy precyzyjną wycenę i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Nasze realizacje